A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z
Imię i nazwisko Telefon Pokój adres e-mail
Abram Mateusz +48 22 55 43761/43763/43765 02.173/ 02.130 m.abram@cent.uw.edu.pl
Adamska Dorota +48 22 55 43628 5.106 d.adamska@cent.uw.edu.pl
Agarwal Abhishek +48 22 55 43753 03.65 a.agarwal@cent.uw.edu.pl
Amoros-Binefa Julia 02.51 j.amoros-binefa@cent.uw.edu.pl
Augustyński Jan +48 22 55 43710 02.168 j.augustynski@cent.uw.edu.pl
Baca Mateusz +48 22 55 43749 04.223 m.baca@cent.uw.edu.pl
Banaszek Konrad +48 22 55 43750 02.55 k.banaszek@cent.uw.edu.pl
Baran Brygida +48 22 55 43737 02.127 b.baran@cent.uw.edu.pl
Bartosiewicz Beata +48 22 55 43664 04.62 finanse@cent.uw.edu.pl
Bednarczyk Marcelina +48 22 55 43772 06.41 m.bednarczyk@cent.uw.edu.pl
Bem Joanna Maria +48 22 55 43690 05.52 j.bem@cent.uw.edu.pl
Bieńkowski Krzysztof +48 22 55 43715 05.43 k.bienkowski@cent.uw.edu.pl
Borowiecki Grzegorz +48 22 55 43691 04.49 g.borowiecki@cent.uw.edu.pl
Borówka Sebastian +48 22 55 32629 00.50 s.borowka@cent.uw.edu.pl
Boryń Łukasz +48 22 55 43729 06.42 l.boryn@cent.uw.edu.pl
Bukowski Paweł +48 22 55 43624 01.115 p.bukowski@cent.uw.edu.pl
Chiliński Mateusz +48 22 55 43657 03.66 m.chilinski@cent.uw.edu.pl
Chmieliński Sebastian +48 22 55 43772 06.41 s.chmielinski@cent.uw.edu.pl
Chojnacka Magdalena +48 22 55 43653 04.221 magdalena.chojnacka@cent.uw.edu.pl
Chromiński Mikołaj +48 22 55 43775/ 32342 06.43 m.chrominski@cent.uw.edu.pl
Clark Lewis 02.50 l.clark@cent.uw.edu.pl
Corsini Michela +48 22 55 43707 03.224 m.corsini@cent.uw.edu.pl
Czaban Iwona +48 22 55 43734 03.221 i.czaban@cent.uw.edu.pl
Darżynkiewicz Edward 02.224 e.darzynkiewicz@cent.uw.edu.pl
Daszczuk Patrycja +48 22 55 43729 06.42 p.daszczuk@cent.uw.edu.pl
Datta Chandan 03.59 c.datta@cent.uw.edu.pl
Datta Sampurna +48 22 55 43737 02.127 s.datta@cent.uw.edu.pl
Denkiewicz Michał +48 22 55 43752 03.61 m.denkiewicz@cent.uw.edu.pl
Depaix Anais +48 22 55 43775 06.43 a.depaix@cent.uw.edu.pl
Domańska Małgorzata +48 22 55 40832 3153 (II siedziba) m.domanska@cent.uw.edu.pl
Domański Mateusz +48 22 55 40843 3167 (II siedziba) m.domanski@cent.uw.edu.pl
Dominik Wojciech +48 22 55 43611 04.105 director@cent.uw.edu.pl
Drążkowska Karolina +48 22 55 43775 06.43 k.drazkowska@cent.uw.edu.pl
Drzewowski Dominik +48 22 55 43622 04.64 finanse@cent.uw.edu.pl
Dunin-Horkawicz Stanisław +48 22 55 43767 02.111 s.dunin-horkawicz@cent.uw.edu.pl
Dziembowska Magdalena +48 22 55 43721 04.225 m.dziembowska@cent.uw.edu.pl
Fedorczyk Bartłomiej b.fedorczyk@cent.uw.edu.pl
Fijałkowski Karol +48 22 55 40815 3159 (II siedziba) k.fijalkowski@cent.uw.edu.pl
Gadakh Sachin +48 22 55 43753 03.65 s.gadakh@cent.uw.edu.pl
Gadomska Alicja 02.41 a.gadomska@cent.uw.edu.pl
Geng Jingping j.geng@cent.uw.edu.pl
Gielata Mateusz +48 22 55 43734 03.221 m.gielata@cent.uw.edu.pl
Gieleciński Jakub +48 22 55 43663 04.108 j.gielecinski@cent.uw.edu.pl
Gilewska Sylwia +48 22 55 43677 04.108 s.gilewska@cent.uw.edu.pl
Golubiński Michał +48 22 55 43749 04.224 m.golubinski@cent.uw.edu.pl
Goryca Krzysztof +48 22 55 43681 05.107 k.goryca@cent.uw.edu.pl
Goswami Suchetana 03.59 s.goswami@cent.uw.edu.pl
Góral Tomasz +48 22 55 43662 02.43 t.goral@cent.uw.edu.pl
Góral Wioletta +48 22 55 43637 01.113 w.goral@cent.uw.edu.pl
Greń Bartosz +48 22 55 43674 04.44 b.gren@cent.uw.edu.pl
Grochala Wojciech +48 22 55 40828 3079 (II siedziba) w.grochala@cent.uw.edu.pl
Grochowska Magdalena +48 22 55 40832 3153 (II siedziba) m.grochowska@cent.uw.edu.pl
Grudzień Krzysztof +48 22 55 26552/ +48 22 55 43692 03.09 (CNBCh) / 04.60 (CeNT) k.grudzien@cent.uw.edu.pl
Grzela Renata +48 22 55 43703 02.222 r.grzela@cent.uw.edu.pl
Grzelak Adam +48 22 55 40824 3161 (II siedziba) a.grzelak@cent.uw.edu.pl
Gwiazdowska Aleksandra +48 22 55 43734 03.221 a.gwiazdowska@cent.uw.edu.pl
Halder Saronath 03.47 s.halder@cent.uw.edu.pl
Izzo Miriam +48 22 55 43761/ 43763 02.173/ 02.130 m.izzo@cent.uw.edu.pl
Jabłonka Ewa +48 22 55 43620 04.103 ejg@cent.uw.edu.pl
Jabłońska Agata 02.57 a.jablonska@cent.uw.edu.pl
Jachura Michał +48 22 55 43793 02.52 m.jachura@cent.uw.edu.pl
Jacquet Margot +48 22 55 43761 02.172 m.jacquet@cent.uw.edu.pl
Jadwiszczak Michał 05.55 m.jadwiszczak@cent.uw.edu.pl
Jakubów-Piotrowska Katarzyna 05.55 k.jakubow@cent.uw.edu.pl
Jarosz Bogusław +48 22 55 43625 04.110 b.jarosz@cent.uw.edu.pl
Jarzyna Marcin +48 22 55 43751 02.53 m.jarzyna@cent.uw.edu.pl
Jawiczuk Magdalena 04.57 m.jawiczuk@cent.uw.edu.pl
Jemielity Jacek +48 22 55 43774 06.44 j.jemielity@cent.uw.edu.pl
Jezierski Daniel +48 22 55 40832 3153 (II siedziba) d.jezierski@cent.uw.edu.pl
Jodkowska Karolina +48 22 55 43678 03.64 k.jodkowska@cent.uw.edu.pl
Kalinowska Anna +48 22 55 43610 04.112 a.kalinowska@cent.uw.edu.pl
Kaliński Piotr +48 22 55 43699 04.65 p.kalinski@cent.uw.edu.pl
Kałek Marcin +48 22 55 43730 02.102 m.kalek@cent.uw.edu.pl
Kania Jakub +48 22 55 43649 01.104 j.kania@cent.uw.edu.pl
Kargul Joanna +48 22 55 43760 02.171/ 02.130 j.kargul@cent.uw.edu.pl
Karpińska Kamila +48 22 55 43734 03.221 k.karpinska@cent.uw.edu.pl
Karwowski Sławomir +48 22 55 43630 04.47 s.karwowski@cent.uw.edu.pl
Kasprzak Paweł +48 22 55 43667 00.184 p.kasprzak@cent.uw.edu.pl
Kazimierczuk Krzysztof +48 22 55 43666 00.183 k.kazimierczuk@cent.uw.edu.pl
Kędziorek Mariusz +48 22 55 43644 / +48 609 032 424 04.49 m.kedziorek@cent.uw.edu.pl
Kilian Krzysztof +48 22 55 43612 04.104 vicedirector@cent.uw.edu.pl
Kobielak Agnieszka +48 22 55 43735 02.109 a.kobielak@cent.uw.edu.pl
Kobielak Krzysztof +48 22 55 43731 02.110 k.kobielak@cent.uw.edu.pl
Kobylińska Anna +48 22 55 43647 04.107 a.kobylinska@cent.uw.edu.pl
Kołodyński Jan 02.44 jan.kolodynski@cent.uw.edu.pl
Kondra Varun Tulja 03.47 t.kondra@cent.uw.edu.pl
Koteras Kacper +48 22 55 40821 3157 (II siedziba) k.koteras@cent.uw.edu.pl
Kotlarek Marta +48 22 55 43694 05.106 m.kotlarek@cent.uw.edu.pl
Kowalczyk Robert +48 22 55 43697 04.65 r.kowalczyk@cent.uw.edu.pl
Kowalczyk Tomasz +48 22 55 32657 00.54 t.kowalczyk@cent.uw.edu.pl
Koziarska-Glinka Bożena +48 22 55 43794 02.45 b.koziarska-glinka@cent.uw.edu.pl
Koziński Kamil +48 22 55 43690 05.52 k.kozinski@cent.uw.edu.pl
Kozłowska-Makulska Anna +48 22 55 43677 04.108 a.kozlowskamakulska@cent.uw.edu.pl
Kozłowski Łukasz +48 22 55 43701 portier@cent.uw.edu.pl
Koźbiał Marcin +48 22 55 43801 02.51 m.kozbial@cent.uw.edu.pl
Krzemień Joanna +48 22 55 43737 2.127 j.krzemien@cent.uw.edu.pl
Kurdziałek Stanisław +48 22 55 43751 02.53 s.kurdzialek@student.uw.edu.pl
Kuźniewska Bożena +48 22 55 43653 04.221 b.kuzniewska@cent.uw.edu.pl
Kwiatkowska-Krysińska Małgorzata +48 22 55 43600 04.102 sekretariat@cent.uw.edu.pl
Leszczyński Piotr +48 22 55 40811 3155 (II siedziba) p.leszczynski@cent.uw.edu.pl
Lewandowska Iwona +48 22 55 43674 04.44 i.lewandowska@cent.uw.edu.pl
Lipka Michał +48 22 55 32629 0.50 m.lipka@cent.uw.edu.pl
Łapkiewicz Maja +48 22 55 43673 04.109 m.lapkiewicz@cent.uw.edu.pl
Łaźniewski Michał +48 22 55 43655 03.62 m.lazniewski@cent.uw.edu.pl
Łuckowska Monika +48 22 55 43638 04.46 m.luckowska@cent.uw.edu.pl
Łukanowski Karol +48 22 55 43751 02.53 k.lukanowski@cent.uw.edu.pl
Łukaszyk Konrad +48 22 55 43729 06.42 k.lukaszyk@cent.uw.edu.pl
Macyszyn Julia j.macyszyn@cent.uw.edu.pl
Magnowska Marta m.magnowska@cent.uw.edu.pl
Malinowski Jan +48 22 55 43658 04.48 j.malinowski@cent.uw.edu.pl
Malinowski Przemysław +48 22 55 40812 3154 (II siedziba) p.malinowski@cent.uw.edu.pl
Malitka Grzegorz +48 22 55 43603 04.102
Mamot Adam +48 22 55 43772 06.41 a.mamot@cent.uw.edu.pl
Marchetto Francesca f.marchetto@cent.uw.edu.pl
Marczak Magda magda.marczak@cent.uw.edu.pl
Markiewicz Łukasz +48 22 55 43775 06.43 l.markiewicz@cent.uw.edu.pl
Marzec Katarzyna +48 22 55 43623 04.63 k.marzec@cent.uw.edu.pl
Matejuk Tomasz 01.111 t.matejuk@cent.uw.edu.pl
Mazelanik Mateusz +48 22 55 32631 00.51 m.mazelanik@cent.uw.edu.pl
Mazurek Paula +48 22 55 43729 06.42 p.mazurek@cent.uw.edu.pl
Michalski Michał m.michalski@cent.uw.edu.pl
Mierzejewska Ewa 03.224/ 03.226 e.mierzejewska@cent.uw.edu.pl
Miller Marek 03.49 m.miller@cent.uw.edu.pl
Miłek Jacek +48 22 55 43653 04.221 j.milek@cent.uw.edu.pl
Miszkiewicz Joanna +48 22 55 43634 04.178 j.miszkiewicz@cent.uw.edu.pl
Młodzikowska Katarzyna +48 22 55 43692 04.60 k.mlodzikowska@cent.uw.edu.pl
Młynarska - Cieślak Agnieszka +48 22 55 43772/ 32345 06.41 a.mlynarska@cent.uw.edu.pl
Molak-Tomsia Martyna +48 22 55 43749 04.223 m.molak-tomsia@cent.uw.edu.pl
Monsigny Louis +48 22 55 26552 03.09 (CNBCh) l.monsigny@cent.uw.edu.pl
Mróz Marcin +48 600 723 015 0.02 m.mroz@cent.uw.edu.pl
Mudant Tomasz +48 600 723 015 0.02 strazak@cent.uw.edu.pl
Multańska Anna +48 22 55 43664 04.62 a.multanska@cent.uw.edu.pl
Nagaraj Siranjeevi s.nagaraj@cent.uw.edu.pl
Naikoo Javid 02.45 j.naikoo@cent.uw.edu.pl
Nankiewicz Eliza +48 22 55 43640 04.107 e.nankiewicz@cent.uw.edu.pl
Naseri Moein m.naseri@cent.uw.edu.pl
Naworol Aleksandra +48 22 55 43698 04.63 a.naworol@cent.uw.edu.pl
Nawrocka Ewa +48 22 55 43668 00.185 e.nawrocka@cent.uw.edu.pl
Nguyen Mai Lan +48 22 55 43674 04.44 m.nguyen@cent.uw.edu.pl
Niewiadomski Paweł +48 22 55 43693 02.104 p.niewiadomski@cent.uw.edu.pl
Niewieczerzał Szymon +48 22 55 43676 04.41 n.szymon@cent.uw.edu.pl
Nowakowska Aneta +48 22 55 43626 04.110 a.nowakowska@cent.uw.edu.pl
Nowis Dominika Anna
Olczak Alicja +48 22 55 43729 06.42 a.olczak@cent.uw.edu.pl
Olejniczak Małgorzata +48 22 55 43740 04.58 malgorzata.olejniczak@cent.uw.edu.pl
Orłowski Piotr +48 22 55 40821 3157 (II siedziba) p.orlowski@cent.uw.edu.pl
Osella Silvio +48 22 55 43672 04.61 s.osella@cent.uw.edu.pl
Ostapczuk Piotr +48 22 55 43653 04.221 p.ostapczuk@cent.uw.edu.pl
Owarzany Rafał +48 22 55 40815 3159 (II siedziba) r.owarzany@cent.uw.edu.pl
Palatini Jeffrey +48 22 55 43708 03.07 j.palatini@cent.uw.edu.pl
Pareek Abhishek +48 22 55 43850 05.09 a.pareek@cent.uw.edu.pl
Parniak-Niedojadło Michał +48 22 55 43786 00.51 m.parniak@cent.uw.edu.pl
Parteka Zofia +48 22 55 43752 03.61 z.parteka@cent.uw.edu.pl
Perlińska Agata +48 22 55 43869 04.42 a.perlinska@cent.uw.edu.pl
Pieczonka Tomasz +48 22 55 43729 06.42 t.pieczonka@cent.uw.edu.pl
Piotrkowicz Wojciech +48 22 55 43648 01.105 w.piotrkowicz@cent.uw.edu.pl
Plewczyński Dariusz +48 22 55 43654 03.63 d.plewczynski@cent.uw.edu.pl
Pławski Grzegorz +48 503389612 g.plawski@cent.uw.edu.pl
Popovic Danijela +48 22 55 43749 04.223 d.popovic@cent.uw.edu.pl
Prus Agnieszka +48 22 55 40835 3158 a.prus@cent.uw.edu.pl
Puławska - Czub Anna +48 22 55 43729 06.42 a.pulawska-czub@cent.uw.edu.pl
Redzik Paweł +48 600 723 015 0.02 strazak@cent.uw.edu.pl
Romanowska Małgorzata +48 22 55 43621 04.64 m.romanowska@cent.uw.edu.pl
Romero Javier Agustín +48 22 55 43667 00.184 j.romero@cent.uw.edu.pl
Równicki Marcin +48 22 55 43634 04.178 m.rownicki@cent.uw.edu.pl
Rubach Paweł +48 22 55 43674 04.44 p.rubach@cent.uw.edu.pl
Runowski Radosław +48 22 55 43659 04.106 r.runowski@cent.uw.edu.pl
Rutkowska Aleksandra 505 086 478 a.rutkowska@cent.uw.edu.pl
Rytel Małgorzata +48 22 55 43668 00.185 m.rytel@cent.uw.edu.pl
Rzepecka Martyna +48 22 55 40815 3159 (II siedziba) m.rzepecka@cent.uw.edu.pl
Saha Indrajit +48 22 55 43657 03.60 i.saha@cent.uw.edu.pl
Sałasińska Elżbieta +48 22 55 43637 01.113 e.salasinska@cent.uw.edu.pl
Samluk Łukasz +48 22 55 43828 03.165 l.samluk@cent.uw.edu.pl
Samojłowicz Cezary +48 22 55 43793 02.52 c.samojlowicz@cent.uw.edu.pl
Sandecka Aleksandra +48 22 55 43689 04.106 a.sandecka@cent.uw.edu.pl
Santaeufemia Sánchez Sergio +48 22 55 43761 02.172 s.santaeufemia-sanchez@cent.uw.edu.pl
Sapielak Damian +48 600 723 015 0.02 strazak@cent.uw.edu.pl
Sarkar Sudeep +48 22 55 43850 05.09 s.sarkar@cent.uw.edu.pl
Sarvi Beigbaghlou Somayyeh 05.09 s.sarvi.b@gmail.com
Scalici Manfredi 03.48 m.scalici@cent.uw.edu.pl
Sengupta Kaustav +48 22 55 43753 03.65 k.sengupta@cent.uw.edu.pl
Setny Piotr +48 22 55 43660 04.06 p.setny@cent.uw.edu.pl
Shchukina Alexandra +48 22 55 43669 00.186 a.shchukina@cent.uw.edu.pl
Sikora Maciej +48 22 55 43674 04.44 m.sikora@cent.uw.edu.pl
Sikorski Paweł +48 22 55 43775 06.43 p.sikorski@cent.uw.edu.pl
Skarżyńska Weronika +48 22 55 43737 2.127 w.skarzynska@cent.uw.edu.pl
Skomorowski Wojciech +48 22 55 43724 03.06 w.skomorowski@cent.uw.edu.pl
Skoneczna Marta +48 22 55 43680 04.107 m.skoneczna@cent.uw.edu.pl
Sobczak Anna +48 22 55 43800 02.57 a.sobczak@cent.uw.edu.pl
Sobieraj Marcin 04.07 m.sobieraj@cent.uw.edu.pl
Solarska Renata +48 22 55 43711 05.03 r.solarska@cent.uw.edu.pl
Stadnicki Ignacy +48 22 55 43707 03.224 i.stadnicki@student.uw.edu.pl
Stankiewicz-Drogoń Anna +48 22 55 43702 02.225 a.stankieiwicz-drogon@cent.uw.edu.pl
Stasiulewicz Adam +48 22 55 43869 04.42 a.stasiulewicz@cent.uw.edu.pl
Stawikowska Aleksandra a.stawikowska@cent.uw.edu.pl
Stępień Małgorzata +48 22 55 43600 04.115 m.stepien@cent.uw.edu.pl
Streltsov Alexander 03.60 a.streltsov@cent.uw.edu.pl
Sułkowska Joanna +48 22 55 43675 04.43 j.sulkowska@cent.uw.edu.pl
Surynt Piotr +48 22 55 43772/ 32345 06.41 p.surynt@cent.uw.edu.pl
Szaniawska Ewelina +48 22 55 43715 05.43 e.szaniawska@cent.uw.edu.pl
Szawełło Tomasz +48 22 55 32630 00.52 t.szawello@student.uw.edu.pl
Szczepaniak Krzysztof +48 22 55 43797 02.112 k.szczepaniak@cent.uw.edu.pl
Szczurek Andrzej +48 22 55 40811 3155 (II siedziba) a.szczurek@cent.uw.edu.pl
Szeląg Michał +48 22 55 43646 5.106 m.szelag@cent.uw.edu.pl
Szewczyk Łukasz +48 22 55 43690 05.52 l.szewczyk@cent.uw.edu.pl
Szram Kacper +48 22 55 43795 02.54 k.szram@cent.uw.edu.pl
Szulkin Marta +48 22 55 43706 m.szulkin@cent.uw.edu.pl
Szymański Andrzej +48 22 55 43856 04.111 a.szymanski@cent.uw.edu.pl
Śpiewla Tomasz +48 22 55 43772 06.41 t.spiewla@cent.uw.edu.pl
Tańska Lidia +48 22 55 43796 02.58 l.tanska@cent.uw.edu.pl
Tomczyk Ireneusz +48 22 55 43850 05.09 i.tomczyk@cent.uw.edu.pl
Trinh Linh 05.55 l.trinh@cent.uw.edu.pl
Trylska Joanna +48 22 55 43683 04.03 joanna@cent.uw.edu.pl
Trzaskowski Bartosz +48 22 55 43671 04.59 b.trzaskowski@cent.uw.edu.pl
Ugorska Dara +48 22 55 43692 04.60 d.ugorska@cent.uw.edu.pl
Uśpieński Tomasz +48 22 55 43737 02.127 t.uspienski@cent.uw.edu.pl
Wardaszka Patrycja p.wardaszka@cent.uw.edu.pl
Wasilewski Wojciech +48 22 55 32630 00.52 w.wasilewski@cent.uw.edu.pl
Wegner Wojciech +48 22 55 40824 3161 (II siedziba) w.wegner@cent.uw.edu.pl
Węgleński Piotr +48 22 55 43746 04.224 p.weglenski@cent.uw.edu.pl
Wiński Aleksander +48 22 55 43789 03.45 a.winski@cent.uw.edu.pl
Wiśniewska Marta Barbara +48 22 55 43690 05.51 m.wisniewska@cent.uw.edu.pl
Własnowolski Michał +48 22 55 43655 03.62 m.wlasnowolski@cent.uw.edu.pl
Wojciechowska Monika +48 22 55 43634 04.178 m.wojciechowska@cent.uw.edu.pl
Wojciechowska Natalia +48 22 55 43850 05.09 n.wojciechowska@cent.uw.edu.pl
Wojtczak Błażej +48 22 55 43775/ 32347 06.43 b.wojtczak@cent.uw.edu.pl
Wolański Łukasz +48 22 55 40843 3167 (II siedziba) l.wolanski@cent.uw.edu.pl
Wójtowski Michał +48 22 55 43645 01.109 m.wojtowski@cent.uw.edu.pl
Yafele Robert S. 05.09
Zajkowski Tomasz t.zajkowski@cent.uw.edu.pl
Zayats Vasilina +48 22 55 43676 04.41 v.zayats@cent.uw.edu.pl
Zhuravlev Vadim +48 22 55 40812 3154 (II siedziba) v.zhuravlev@cent.uw.edu.pl
Zieliński Artur +48 22 55 43629 04.48 a.zielinski@cent.uw.edu.pl
Ziemkiewicz Kamil k.ziemkiewicz@cent.uw.edu.pl
Zimnowłocka Marta +48 22 55 43601 04.109 m.zimnowlocka@cent.uw.edu.pl
Zwoliński Wojciech +48 22 55 43751 02.53 w.zwolinski@cent.uw.edu.pl
Żelazowski Przemysław +48 22 55 43665 02.54 p.zelazowski@cent.uw.edu.pl
Żeromska Aleksandra +48 22 55 43749 04.223 a.zeromska@cent.uw.edu.pl

Dyrekcja

StanowiskoImię i nazwiskoTelefonPokój
p.o. Dyrektoraprof. dr hab. Wojciech Dominik+48 22 55 4361104.105
Z-ca Dyrektora ds. infrastruktury mgr inż. Anna Kalinowska+48 22 55 4361004.112
Z-ca Dyrektora ds. organizacji badańdr hab. Krzysztof Kilian+48 22 55 4361204.104
Pełnomocnik Kwestoramgr Artur Zieliński+48 22 55 4362903.46

 

Sekretariat

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Małgorzata Kwiatkowska-Krysińska+48 22 55 4360004.102
Grzegorz Malitka+48 22 55 4360304.102

 

Dział HR

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Marta Zimnowłocka+48 22 55 4360104.109
mgr Maja Łapkiewicz+48 22 55 4367304.109

 

Dział Zakupów

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Jakub Gieleciński+48 22 55 4366304.108
dr Anna Kozłowska Makulska+48 22 55 4367704.108
Sylwia Gilewska+48 22 55 4367704.108

 

Finanse i środki trwałe

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Artur Zieliński
Pełnomocnik Kwestora
+48 22 55 4362904.48
mgr Beata Bartosiewicz+48 22 55 4366404.62
Dominik Drzewowski+48 22 55 4362204.64
Sławomir Karwowski+48 22 55 4363004.47
mgr Katarzyna Marzec+48 22 55 4362304.63
Anna Multańska+48 22 55 4366404.62
Aleksandra Naworol+48 22 55 4369804.63
Małgorzata Romanowska+48 22 55 4362104.64

 

Zamówienia publiczne

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Bogusław Jarosz+48 22 55 4362504.110
mgr Aneta Nowakowska+48 22 55 4362604.110

 

Zespół ds. infrastruktury

Imię i nazwiskoTelefonPokój
inż. Andrzej Szymański
Koordynator zespołu
+48 22 55 4385604.111
Aleksandra Rutkowska
Koordynator ds. BHP
+48 505 086 47804.48
Robert Kowalczyk+48 22 55 4369704.65
Grzegorz Borowiecki+48 22 55 4369104.49
Elżbieta Sałasińska+48 22 55 4363701.113
Wioletta Góral+48 22 55 4363701.113
mgr Monika Łuckowska+48 22 55 4363804.46
dr Mariusz Kędziorek+48 22 55 43644
+48 609 032 424
04.49
Piotr Kaliński

Dział projektów

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr Anna Kobylińska+48 22 55 4364704.107
mgr Marta Skoneczna+48 22 55 4368004.107
mgr inż. Eliza Nankiewicz+48 22 55 4364004.107
mgr Radosław Runowski
Koordynator Działu Projektów
Strukturalnych i Międzynarodowych
(FNP, H2020, NCBR, Horyzont Europa)
+48 22 55 4365904.106
mgr inż. Aleksandra Sandecka+48 22 55 4368904.106

Dział raportowania i analiz

Imię i nazwiskoTelefonPokój
dr Ewa Jabłonka+48 22 55 4362004.103

IT

Imię i nazwiskoTelefonPokój
mgr inż. Michał Wójtowski
kierownik Sekcji IT
+48 22 55 4364501.104
mgr Paweł Bukowski+48 22 55 4362401.115
mgr Wojciech Piotrkowicz+48 22 55 4364801.104
mgr inż. Tomasz Matejuk01.111
mgr inż. Jakub Kania+48 22 55 4364901.104

Recepcja

Imię i nazwiskoTelefon
Łukasz Kozłowski+48 22 55 43701

Strażacy

Imię i nazwiskoTelefonPokój
Tomasz Mudant+ 48 600 723 0150.02
Paweł Redzik+ 48 600 723 0150.02
Damian Sapielak+ 48 600 723 0150.02
Marcin Mróz+ 48 600 723 0150.02
Zbigniew Kryśkiewicz+ 48 600 723 0150.02

Specjaliści

Imię i nazwiskoStanowiskoTelefon Pokój
Dorota Adamska, MSc Eng.Sekwencjonowanie Nowej Generacji+ 48 22 55 4362805.106
Krzysztof Goryca, PhDSekwencjonowanie Nowej Generacji04.46
Tomasz Góral, PhDObrazowanie biologiczne i analiza komórek+48 22 55 43662 02.43
Michał Szeląg, MScSekwencjonowanie Nowej Generacji (technik naukowy)+48 22 55 4362805.106