Stażysta podoktorski (adiunkt)

Dziedzina: Nauki chemiczne

W drodze przeprowadzonego konkursu, komisja konkursowa zarekomendowała na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w projekcie P. Wojciecha Wegnera .

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w grupie pracowników badawczych w projekcie dr. Karola J. Fijałkowskiego w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł projektu: SOLID Li-ION. Nowe lekkie przewodniki jonowe litu do zastosowania jako stały elektrolit w ogniwie litowo-jonowym, SONATA BIS 8, NCN

Kierownik projektu: dr Karol J. Fijałkowski

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 24/10/2020

Słowa kluczowe: Synteza nieorganiczna, piroliza, domieszkowanie, borazan, spektroskopia impedancyjna, przewodnictwo jonowe, stały elektrolit, ogniwa Li-ion