Stażysta podoktorski (starszy asystent)(CeNT-47-2023)

Dziedzina: Nauki biologiczne (molekularna i komórkowa biologia komórek macierzystych)

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego (starszego asystenta) w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Komórek Macierzystych, Rozwoju i Regeneracji Tkanek Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł projektu: Odkrywanie składu niszy pojedynczych komórek i ich wpływu na regulację komórek macierzystych mieszka włosowego i brodawki włosa podczas cyklu regeneracji włosów.

Kierownik projektu: dr hab. Krzysztof Kobielak, prof. ucz

Numer konkursu: CeNT-47-2023

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 29/09/2023

Słowa kluczowe: Komórki macierzyste mieszka włosowego, komórki macierzyste brodawki włosa, nisza mieszka włosowego, jednokomórkowe RNA-seq, jednokomórkowe ATAC-seq, przestrzenna transkryptomika niszy mieszka włosowego, regeneracja włosów