Specjalista w Centrum Optycznych Technologii Kwantowych UW

Centrum Optycznych Technlogii Kwantowych Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje wysoko zmotywowanego kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie dokumentacji oraz koordynowanie procesów z zakresu zamówień publicznych, w celu zapewnienia ciągłości prowadzonych badań.

Centum Optycznych Technologii Kwantowych (QOT) zostało utworzone przy współpracy z Uniwersytetem w Oxfordzie w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Siedzibą Centrum Optycznych Technologii Kwantowych jest Centrum Nowych Technologii UW, interdyscyplinarna jednostka naukowa specjalizująca się w prowadzeniu innowacyjnych badań naukowych oraz związanych z rozwojem technologii. W Centrum Optycznych Technologii Kwantowych badamy zjawiska kwantowe, takie jak superpozycje i splątanie, w celu rozwijania nowych technik przetwarzania i transmisji informacji, metrologii, sensorów i obrazowania, z długoterminowymi perspektywami ich praktycznego wykorzystania.

Zakres obowiązków

• Dbanie o ciągłość procesu badawczego Jednostki QOT poprzez organizację i przetwarzanie procedury zakupu materiałów i usług zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych (tj. przygotowanie opisów przedmiotu zamówienia oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
  • Współpraca z innymi członkami zespołu zaangażowanymi w realizację projektu w kwestiach zachowania prawidłowej ciągłości pracy sprzętu badawczego, pod katem zabezpieczenia płynnego dostępu do materiałów, usług i aparatury
  • Udział w przygotowywaniu sprawozdań służących opracowaniu raportów z prac badawczych
  • Realizacja zobowiązań wynikających z Prawa Zamówień Publicznych, polityki Grantodawcy i procedur wewnętrznych Uniwersytetu Warszawskiego
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu oraz zewnętrznymi dostawcami
  • Nadzór nad dokumentacją wynikającą z zajmowanego stanowiska.

Oczekiwania

• Bardzo dobra znajomość procedur przetargowach oraz Prawa Zamówień Publicznych
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru fizyki, matematyki lub informatyki)
  • Wysoki poziom elastyczności i zdolność dostosowania się do zmieniających się obciążeń i wyznaczanych priorytetów
  • Umiejętność przekazywania informacji w sposób uprzejmy, profesjonalny oraz terminowy, przy jednoczesnym poszanowaniu odpowiedniej poufności.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobra organizacja pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem przy minimalnym nadzorze.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w instytucji szkolnictwa wyższego, instytucji badawczej, agencji finansującej lub organizacji pokrewnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwante do prezentowanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym

• Curriculum vitae
  • List motywacyjny
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym klauzula informacyjna oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie składania wniosku, podpisana i zeskanowana lub podpisana elektronicznie, którą można pobrać ze strony  http://qot.cent.uw.edu.pl/positions/

Dokumenty należy przesyłać na adres qot-jobs@cent.uw.edu.pl jako pliki pdf dołączone do pojedynczej wiadomości e-mail, zatytułowanej „Specjalista”, do 20 czerwca 2020 r.  Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Termin nadsyłania aplikacji: 10/09/2020