Specjalista ds. obsługi projektów

Opis:

Dyrektor Centrum Nowych Technologii UW ogłasza konkurs na stanowisko specjalisty ds. obsługi projektów w Centrum Nowych Technologii UW

Numer konkursu: CeNT-19-2021

Zakres obowiązków:
– kompleksowa obsługa administracyjna projektów finansowanych ze środków zewnętrznych, krajowych i zagranicznych;
– udział w przygotowaniu wniosków aplikacyjnych;
– współpraca z Kierownikami Projektów w zarządzaniu projektami;
– współpraca wewnętrzna z jednostkami CeNT w procesie administrowania projektami;
– współpraca z jednostkami UW oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi projektów

Profil kandydata/wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z zarządzaniem lub rozliczaniem projektów
– znajomość zasad związanych z aplikowaniem o projekty ze źródeł zewnętrznych oraz przygotowywaniem wniosków aplikacyjnych,
– samodzielność, dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej;
– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
– znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym;
– dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Termin nadsyłania zgłoszeń: 10.05.2021 r.

Wymagane dokumenty:
– list motywacyjny
– aktualny życiorys z opisem posiadanego doświadczenia
– podpisana klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Oferujemy:
– umowę o pracę
– świadczenia socjalne
– możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
– pracę w młodym zespole

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: careers@cent.uw.edu.pl z tytułem maila „CeNT-19-2021”

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są również na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.