Specjalista ds.finansowo-księgowych

Dziedzina: Księgowość

Opis:

Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego (CeNT UW) to jednostka naukowo-dydaktyczna realizująca interdyscyplinarne badania z pogranicza biologii, chemii, fizyki i technologii informacyjnych.

Administracja CeNT UW zarządza ponad 100 grantami badawczymi i subwencjami budżetowymi. Poszukujemy wysoce zmotywowanej i dobrze zorganizowanej osoby do Działu Finansowo – Księgowego do obsługi realizowanych w jednostce prac naukowo – badawczych.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
  • dekretowanie i wprowadzanie dowodów księgowych do systemu SAP,
  • przygotowywanie umów zlecenie i umów o dzieło z pracownikami CeNT UW,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych z realizowanych projektów,
  • analiza kont rozrachunkowych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne,
  • doświadczenie w księgowości,
  • doświadczenie w rozliczaniu grantów naukowych,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych,
  • znajomość aktualnych przepisów PIT i ZUS w zakresie umów cywilnoprawnych,
  • samodzielność, dokładność, umiejętność organizacji własnej pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • mile widziane doświadczenie w jednostkach naukowych i znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • praca w środowisku międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bogaty pakiet dodatkowy (oferta edukacyjna UW, pakiet socjalny, m.in- 13-ta pensja, dofinansowanie wypoczynku, preferencyjne korzystanie z obiektów sportowych UW.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: sekretariat@cent.uw.edu.pl

W temacie wiadomości należy wpisać „Specjalista ds.finansowo-księgowych”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin nadsyłania aplikacji: 15/11/2019

W celu umożliwienia nam przetwarzania Państwa danych, prosimy o dołączenie do dokumentów  następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim.

Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.”

Klauzula informacyjna

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Uniwersytet Warszawski informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa;
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@adm.uw.edu.pl;
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim;
  4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 1  ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
  6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;
  7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.