Specjalista do Działu Zakupów

Opis:

Centrum Nowych Technologii poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko : Specjalisty do Działu Zakupów

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie wniosków o realizację zamówień na podstawie umów przetargowych i poniżej progu przetargowego;
– ocena poprawności dostarczonych ofert handlowych;
– zbieranie ofert handlowych;
– obsługa bieżących procesów zakupowych;
– prowadzenie korespondencji dotyczącej planowanych zakupów z pracownikami laboratoriów;
– wsparcie merytoryczne pracowników CeNT UW w zakresie realizacji zamówień;
– kontakt z wybranymi dostawcami i składanie zamówień;
– przygotowywanie dokumentacji do przetargów na podstawie archiwalnych zamówień;
– planowanie budżetu na podstawie zrealizowanych zamówień;
– przygotowywanie faktur do rozliczenia;
– obsługa systemu informatycznego w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych obowiązków.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– wykształcenie wyższe z zakresu: biologia lub chemia – warunek konieczny,
– biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
– bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
– bardzo dobra organizacja pracy,
– rzetelność, odpowiedzialność i komunikatywność,
– umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole.

Oferujemy:

– umowę o pracę na pełny etat;
– pracę w środowisku międzynarodowym;
– stabilne zatrudnienie;
– bogaty pakiet benefitów: oferta edukacyjna UW (kursy i szkolenia: językowe, z kompetencji miękkich, z narzędzi informatycznych, specjalistyczne), 13-ta pensja, karta FitSport,
dofinansowanie wczasów ”pod gruszą”, preferencyjne korzystanie z obiektów sportowych UW.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV (ze zdjęciem) oraz podpisanej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych do 21.12.2021r. na adres mailowy: sekretariat@cent.uw.edu.pl podając w temacie wiadomości: Specjalista do Działu Zakupów.

Link do klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych :https://bsp.adm.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/18/2020/07/Klauzula-informacyjna-przy-rekrutacji-do-pracy_11_2019-1.docx

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.

Termin nadsyłania aplikacji: 21/12/2021

Załącznik: pobierz