Specjalista badawczo-techniczny (CeNT-9-2024)

Dziedzina: Nauki biologiczne

Uniwersytet Warszawski w związku z realizacją programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” poszukuje Specjalisty badawczo-technicznego w zakresie sekwencjonowania kwasów nukleinowych do pracy w Laboratorium Specjalistycznym Genomiki (ang. Genomics Core Facility, GCF) w Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. GCF specjalizuje się w analizach RNA i DNA oraz ich oddziaływań w technikach sekwencjonowania w badaniach z szerokiego zakresu dziedzin takich jak: biologia molekularna, biochemia, nauki medyczne, biotechnologia, ekologia czy archeologia.

Tytuł projektu: I.4.2. Fundusz odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej – zatrudnienie techników/operatorów infrastruktury badawczej
Numer konkursu: CeNT-9-2024
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 10/04/2024

Słowa kluczowe: sekwencjonowanie nowej generacji NGS, sekwencjonowanie trzeciej generacji, biologia molekularna, analizy kwasów nukleinowych, Illumina, Oxford Nanopore, RNA, DNA, genomika, transkryptomika, epigenetyka, Core Facility