Postdoc (Adiunkt) w Laboratorium Paliw Słonecznych

Dziedzina: Nauki biologiczne/ nauki chemiczne (chemia biologiczna)

W drodze przeprowadzonego konkursu, komisja konkursowa zarekomendowała na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w projekcie P. Margot Jacquet.

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Fotosyntezy i Paliw Słonecznych, Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł projektu: Optymalizacja molekularnego interfejsu dla ukierunkowanej immobilizacji elektroaktywnych białek w nanourządzeniach fotowoltaicznych, OPUS 14 NCN

Kierownik projektu: dr hab. Joanna Kargul, prof. uczelni

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 02/11/2020

Słowa kluczowe: Biofotoelektrochemia, sztuczna fotosynteza