Michał Lipka z Centrum Optycznych Technologii Kwantowych laureatem Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Z przyjemnością informujemy, że doktorant Michał Lipka z Centrum Optycznych Technologii Kwantowych znalazł się wśród tegorocznych laureatów Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Stypendia przeznaczone są dla wybitnych  młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji

Projekt „Quantum Optical Technologies” (nr umowy MAB/2018/4) jest realizowany w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków UE pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.