Asystent administracyjny w Centrum Optycznych Technologii Kwantowych UW

Opis:

Centrum Optycznych Technologii Kwantowych, Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje wysoko zmotywowanego kandydata/kandydatki na
stanowisko asystenta administracyjnego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne pracowników naukowych oraz innych członków
zespołów zaangażowanych w realizację zadań w ramach Centrum Optycznych Technologii Kwantowych.

Centrum Optycznych Technologii Kwantowych (QOT) zostało utworzone przy współpracy z Uniwersytetem w Oxfordzie w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Siedzibą Centrum Optycznych Technologii Kwantowych jest Centrum Nowych Technologii UW, interdyscyplinarna jednostka naukowa specjalizująca się w prowadzeniu innowacyjnych badań naukowych oraz związanych z rozwojem technologii. W Centrum Optycznych Technologii Kwantowych badane są zjawiska kwantowe, takie jak superpozycje i splątanie, w celu rozwijania nowych technik przetwarzania i transmisji informacji, metrologii, sensorów i obrazowania, z długoterminowymi perspektywami ich praktycznego
wykorzystania.

Zakres obowiązków
– Zapewnienie pracownikom naukowym administracyjnego wsparcia
– Współudział w pracach związanych z promocją projektu oraz jednostki realizującej projekt
– Zbieranie ofert oraz monitorowanie rynku dostawców
– Prowadzenie i uaktualnianie różnych baz danych
– Zarządzanie przepływem dokumentów
– Uczestniczenie w wybranych spotkaniach w celu sporządzania protokołów
– Organizowanie spotkań, podróży służbowych i wizyt gości
– Zapewnienie wsparcia w zakresie kalkulacji kosztów podróży służbowych
– Przygotowywanie dokumentacji związanej z realizowanym projektem
– Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi projektu
– Nadzór nad dokumentacją wynikającą z zajmowanego stanowiska
– Realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Oczekiwania
– Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– Dokładność i dbałość o szczegóły
– Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji ustnej i pisemnej
– Wysoki poziom elastyczności i zdolność dostosowania się do zmieniających się obciążeń i wyznaczanych priorytetów
– Umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobra organizacja pracy własnej
– Praktyczna znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, PowerPoint
– Doświadczenie w pracy w środowisku naukowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
– Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności oraz doświadczenia
– Umowę o pracę
– Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym

Wymagane dokumenty
– Curriculum vitae
– Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym klauzula informacyjna oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie składania wniosku, podpisana i
zeskanowana lub podpisana elektronicznie, którą można pobrać ze strony http://qot.cent.uw.edu.pl/positions/

Dokumenty należy przesyłać na adres qot-jobs@cent.uw.edu.pl jako pliki pdf dołączone do pojedynczej wiadomości e-mail, zatytułowanej „Asystent administracyjny”, do 5 grudnia 2021 r. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Link do ogłoszenia na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt „Quantum Optical Technologies” (nr umowy MAB/2018/4) jest realizowany w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków UE pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.