Student (magistrant) (CeNT-53-2021)

Dziedzina: Nauki chemiczne

W drodze przeprowadzonego konkursu komisja stypendialna zarekomendowała Panią Claudię Janiszewską oraz Panią Idę Nawrocką na stanowiska studenckie w projekcie badawczym.

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, wraz z kierownikiem projektu, ogłasza konkurs na stanowisko studenta (magistranta) w zespole dr. Karola Fijałkowskiego – Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł projektu: SOLID Li-ION. Nowe lekkie przewodniki jonowe litu do zastosowania jako stały elektrolit w ogniwie litowo-jonowym (https://projekty.ncn.gov.pl/index.php?projekt_id=418737)

Kierownik projektu: dr Karol J. Fijałkowski

Numer konkursu: CeNT-53-2021

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 09/01/2022

Słowa kluczowe: Synteza nieorganiczna, piroliza, domieszkowanie, borazan, spektroskopia impedancyjna, przewodnictwo jonowe, stały elektrolit, ogniwa Li-ion