Specjalista ds. obsługi projektów w Centrum Optycznych Technologii Kwantowych UW

Centrum Optycznych Technologii Kwantowych, Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje wysoko zmotywowanego kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. obsługi projektów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie dokumentacji oraz koordynowanie procesów z zakresu obsługi, zarówno przyszłych jak również obecnie realizowanych w jednostce, projektów naukowo-badawczych w celu zapewnienia ciągłości prowadzonych badań. Centrum Optycznych Technologii Kwantowych (QOT) zostało utworzone przy współpracy z Uniwersytetem w Oxfordzie w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Siedzibą Centrum Optycznych Technologii Kwantowych jest Centrum Nowych Technologii UW, interdyscyplinarna jednostka naukowa specjalizująca się w prowadzeniu innowacyjnych badań naukowych oraz związanych z rozwojem technologii. W Centrum Optycznych Technologii Kwantowych badane są zjawiska kwantowe, takie jak superpozycje i splątanie, w celu rozwijania nowych technik przetwarzania i transmisji informacji, metrologii, sensorów i obrazowania, z długoterminowymi perspektywami ich praktycznego wykorzystania.

Zakres obowiązków
– Kompleksowa obsługa administracyjna projektów realizowanych w jednostce w ramach
środków zewnętrznych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych
-Udział w przygotowaniu wniosków aplikacyjnych
-Udział w przygotowaniu sprawozdań i raportów oraz nadzór nad realizacją zobowiązań wynikających z polityki Grantodawców oraz procedur wewnętrznych Uniwersytetu Warszawskiego
-Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie obsługi projektów
-Nadzór nad dokumentacją wynikającą z zajmowanego stanowiska
-Współpraca z innymi członkami zespołu zaangażowanymi w realizację projektu w kwestiach zachowania prawidłowej ciągłości pracy

Oczekiwania
-Doświadczenie w obsłudze projektów naukowo-badawczych oraz przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych
-Wykształcenie wyższe (mile widziane z obszaru fizyki, matematyki lub informatyki)
-Wysoki poziom elastyczności i zdolność dostosowania się do zmieniających się obciążeń i wyznaczanych priorytetów
-Umiejętność przekazywania informacji w sposób uprzejmy, profesjonalny oraz terminowy, przy jednoczesnym poszanowaniu odpowiedniej poufności
-Umiejętność szybkiego uczenia się oraz dobra organizacja pracy własnej i efektywnego zarządzania czasem przy minimalnym nadzorze.
-Praktyczna znajomość pakietu MS Office
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
-Doświadczenie w pracy w instytucji szkolnictwa wyższego, instytucji badawczej, agencji finansującej lub organizacji pokrewnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
-Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności oraz doświadczenia
-Umowę o pracę
-Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowym

-Curriculum vitae
-List motywacyjny
-Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, w tym klauzula informacyjna oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie składania wniosku, podpisana i zeskanowana lub podpisana elektronicznie, którą można pobrać ze strony http://qot.cent.uw.edu.pl/positions/

Dokumenty należy przesyłać na adres qot-jobs@cent.uw.edu.pl jako pliki pdf dołączone do pojedynczej wiadomości e-mail, zatytułowanej „Specjalista ds. projektów”, do 5 grudnia 2021 r. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Link do ogłoszenia na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Projekt „Quantum Optical Technologies” (nr umowy MAB/2018/4) jest realizowany w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków UE pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Termin nadsyłania aplikacji: 05/12/2021