Stażysta podoktorski (adiunkt) w Interdyscyplinarnym Laboratorium Modelowania Układów Biologicznych

Dziedzina: Chemia/Fizyka/Bioinformatyka

W drodze przeprowadzonego konkursu, komisja konkursowa zarekomendowała na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w projekcie badawczym następującą kandydatkę: Smita Pilla.

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego/ adiunkta w grupie pracowników badawczych w Interdyscyplinarnym Laboratorium Modelowania Układów Biologicznych Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Numer konkursu: CeNT-22-2021

Tytuł projektu: Podwójnie zawęźlone białka – granice złożności topologicznej białek, OPUS 16 NCN

Kierownik projektu: dr hab. Joanna Sułkowska, prof. ucz.

Szczegóły dotyczące ogłoszenia są dostępne na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 15/06/2021

Słowa kluczowe: biologia strukturalna, enzymy, szczypce optyczne, degradacja białek, dynamika molekularna, metody ko-ewolucji, fizyka statystyczna