Stażysta podoktorski (starszy asystent) w Laboratorium Metodologii Syntezy Chemicznej

Dziedzina: Nauki chemiczne

W drodze przeprowadzonego konkursu, komisja konkursowa zarekomendowała Somayyeh S. Beigbaghlou na stanowisko postdoc (starszego asystenta) w projekcie badawczym.

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego (starszego asystenta) w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Metodologii Syntezy Chemicznej, Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Numer konkursu: CeNT-16-2021

Tytuł projektu: Reakcje asymetrycznego utleniania elektrochemicznego z użyciem chiralnych jodoarenów jako elektrokatalizatorów, OPUS 19, NCN

Kierownik projektu: dr hab. Marcin Kałek

Szczegółowe informacje na temat konkursu, w j. polskim i angielskim, dostępne są na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 31/05/2021

Słowa kluczowe: Metodologia syntezy organicznej; kataliza asymetryczna; elektrochemia organiczna; jod hiperwalencyjny; reakcje utleniania