Technik do działu infrastruktury

Opis:

Centrum Nowych Technologii poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: technik do działu infrastruktury.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne (drobne prace instalacyjne, ślusarskie, naprawy i malowanie ścian i sufitów, przemeblowania, drobne naprawy mebli),
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe,
  • zgłaszanie firmie konserwacyjnej i monitoring usuwania usterek,
  • prowadzenie korespondencji elektronicznej związanej z administracją techniczną,
  • stały kontakt z recepcją budynku, sekretariatem i administracją techniczną ,
  • przyjmowanie dostaw (np. ciekłego azotu, suchego lodu),
  • udzielanie informacji dotyczących budynku, infrastruktury i wyposażenia,
  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • asystowanie firmom zewnętrznym podczas wykonywanych prac w budynku,
  • współpraca z innymi zespołami administracji (w miarę potrzeby),
  • odbieranie przesyłek,

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa znajomość oprogramowania komputerowego MS Office (Word, Excel),
  • uprawnienia SEP G1 E
  • zdolności manualno-techniczne,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,
  • zdolność do samodzielnej organizacji pracy,
  • sumienność i obowiązkowość,
  • chęć uczenia się i przyswajania wiedzy technicznej,

Pożądane umiejętności:

  • wiedza z zakresu utrzymania technicznego budynków, obsługi instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS (dodatkowy atut),
  • doświadczenie w obsłudze i eksploatacji infrastruktury obiektów budowlanych (dodatkowy atut),
  • znajomość charakteru pracy laboratoryjnej (dodatkowy atut),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielne planowanie i organizacja pracy;
  • analityczne myślenie;

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • praca w środowisku międzynarodowym;
  • stabilne zatrudnienie;
  • bogaty pakiet dodatkowy (oferta edukacyjna UW, pakiet socjalny, m.in- 13-ta pensja;
  • dofinansowanie wypoczynku, preferencyjne korzystanie z obiektów sportowych UW.

Wymiar pracy: pełny etat.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Banacha 2C

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie: CV, krótkiego listu motywacyjnego oraz podpisanej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych do 31.03.2021 r. na adres mailowy: sekretariat@cent.uw.edu.pl podając w temacie wiadomości: Technik do działu Infrastruktury.

Aby, umożliwić nam przetwarzanie Państwa danych prosimy o podpisanie i przesłanie wraz z cv następującego oświadczenia:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i rozmów z wybranymi kandydatami lub anulowania naboru bez podania przyczyny.