Stażysta podoktorski (starszy asystent)(CeNT-17-2023)

Dziedzina: Nauki biologiczne (molekularna i komórkowa biologia komórek macierzystych)

INFORMACJA O WYNIKU KONKURSU NA STANOWISKO NAUCZYCIELA AKADEMICKIEGO

NA UNIWERSYTECIE WARSZAWSKIM

w trybie art. 119 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce

(Dz. U. z 2022 r., poz. 574)

Wydział/ jednostka organizacyjna: Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego
Identyfikator konkursu: CeNT-17-2023
Konkurs na stanowisko: Stażysta podoktorski (starszy asystent)

Data ogłoszenia konkursu: 14.04.2023
Termin składania dokumentów: 18.05.2023
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 31.05.2023

Ilość zgłoszeń: 2
Kandydat rekomendowany do zatrudnienia: dr Anna M. Puławska-Czub
Uzasadnienie rozstrzygnięcia konkursu: Konkurs został zorganizowany w celu wyłonienia kandydata/kandydatki na stanowisko stażysty podoktorskiego w ramach projektu Opus 23, przyznanego przez NCN, realizowanego w Laboratorium Komórek Macierzystych, Rozwoju i Regeneracji Tkanek. Poszukiwani byli kandydaci posiadający tytuł doktora w biologii lub naukach pokrewnych oraz doświadczenie w pracy laboratoryjnej (biologia molekularna, FACS – fluorescencyjnie aktywowane sortowanie komórek, hodowla ssaczych linii komórkowych, praca ze zwierzętami laboratoryjnymi, potwierdzone szkoleniem typu PolLASA, kriosekcja mrożonych tkanek, mikroskopia). Na podstawie nadesłanych aplikacji i oceny osiągnięć naukowych, wyróżnień i specjalnych osiągnięć oraz kwalifikacji do realizacji zadań w projekcie rekomendację komisji rekrutacyjnej na stanowisko stażysty podoktorskiego w ramach projektu Opus 23 z NCN otrzymała pani dr Anna Puławska-Czub, która była jedynym kandydatem/ką spełniającą warunki formalne jednocześnie wypełniając wszystkie wymagania stawiane w tym konkursie, finalnie uzyskując wymaganą liczbę punktów.

Przewodniczący Komisji Konkursowej

Krzysztof Kobielak

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na dwa stanowiska stażysty podoktorskiego (starszego asystenta) w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Komórek Macierzystych, Rozwoju i Regeneracji Tkanek Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Tytuł projektu: Odkrywanie składu niszy pojedynczych komórek i ich wpływu na regulację komórek macierzystych mieszka włosowego i brodawki włosa podczas cyklu regeneracji włosów.

Kierownik projektu: dr hab. Krzysztof Kobielak, Prof. ucz.

Numer konkursu: CeNT-17-2023

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 18/05/2023

Słowa kluczowe: Komórki macierzyste mieszka włosowego, komórki macierzyste brodawki włosa, nisza mieszka włosowego, jednokomórkowe RNA-seq, jednokomórkowe ATAC-seq, przestrzenna transkryptomika niszy mieszka włosowego, regeneracja włosów