Stażysta podoktorski (Adiunkt) w Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych

Dziedzina: Chemical sciences

W drodze przeprowadzonego konkursu, komisja konkursowa zarekomendowała na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w projekcie badawczym dra Krzysztofa Grudnia.

Dyrektor Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, ogłasza konkurs na stanowisko stażysty podoktorskiego (adiunkta) w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Numer konkursu: CENT-26.3-2020

Tytuł projektu: Karbeny anionowe i boryloaniony: udoskonalanie właściwości kompleksów rutenowych w metatezie olefin, Beethoven 2, NCN

Kierownik projektu: dr hab. Bartosz Trzaskowski

Termin przyjmowania zgłoszeń: 24 lutego 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu w j. polskim i angielskim dostępne są na stronie Uniwersytetu Warszawskiego.

Termin nadsyłania aplikacji: 24/02/2021