Karol Łukanowski Laureatem Jubileuszowego Programu stypendialnego Lotto 65 na 65

Z przyjemnością informujemy, że Pan Karol Łukanowski  z Centrum Optycznych Technologii Kwantowych został laureatem Jubileuszowego Programu Stypendialnego Lotto 65 na 65 powołanego przez Totalizator Sportowy i Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Program skierowany jest do 65-ciu studentów, wyróżniających się wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem w projekty naukowe. Celem Programu jest wsparcie finansowe studentów, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami wzmocnią polskie przedsiębiorstwa.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji

Projekt „Quantum Optical Technologies” (nr umowy MAB/2018/4) jest realizowany w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków UE pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.