Dr Alexander Streltsov z Centrum Optycznych Technologii Kwantowych laureatem Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Z przyjemnością informujemy, że dr Alexander Streltsov znalazł się wśród tegorocznych laureatów Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawanej wybitnym młodym naukowcom. Stypendia przeznaczone są dla osób prowadzących innowacyjne badania oraz posiadających bogaty dorobek publikacyjny. Dr Streltsov otrzymał nagrodę za osiągnięcia w dziedzinie nauk fizycznych.

Serdecznie gratulujemy!

Projekt „Quantum Optical Technologies” (nr umowy MAB/2018/4)  jest realizowany w ramach programu Międzynarodowe Agendy Badawcze Fundacji na rzecz Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków UE pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.