Specjalista techniczno-administracyjny

Field: Administracja

Description:

Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego to jednostka naukowo-dydaktyczna realizująca interdyscyplinarne badania z pogranicza biologii, chemii, fizyki i technologii informacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie opieki nad aparaturą badawczą CeNT UW w zakresie monitorowania stanu technicznego urządzeń oraz kontaktów z użytkownikami i serwisem technicznym;
  • projektowanie przestrzeni laboratoryjnej i biurowej w zakresie instalacji użytkowych (elektryka, wod.-kan., klimatyzacja, wentylacja) oraz umeblowania;
  • opracowywanie dokumentów przetargowych (OPZ, SIWZ) w zakresie zakupów odczynników, aparatury badawczej, prac remontowo-budowlanych, inwestycji ogólnobudynkowych;
  • zgłaszanie i monitoring usterek technicznych w budynku;
  • reagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe użytkowników;
  • stały kontakt z recepcją budynku, ochroną, sekretariatem i administracją techniczną;
  • przyjmowanie dostaw (np. ciekłego azotu);
  • prowadzenie korespondencji elektronicznej, związanej z administracją techniczną;
  • inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań, poprawiających funkcjonalność obiektu.

Wymagania:

  • zdolność do samodzielnej organizacji pracy, umiejętność analitycznego myślenia;
  • wiedza z zakresu utrzymania technicznego budynków, obsługi instalacji elektrycznych i urządzeń sanitarnych, HVAC, systemów BMS;
  • znajomość procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych;
  • ogólna znajomość charakteru pracy laboratoryjnej, zasad funkcjonowania i wyposażenia laboratorium biologicznego i chemicznego;
  • umiejętność sporządzania projektów technicznych z wykorzystaniem dostępnych aplikacji komputerowych;
  • zdolności manualno-techniczne poparte doświadczeniem;
  • sumienność i obowiązkowość;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • podstawowa znajomość oprogramowania komputerowego (MS Office itp.);
  • zdolność do uczenia się i przyswajania wiedzy technicznej;
  • doświadczenie w obsłudze i eksploatacji infrastruktury obiektów budowlanych (dodatkowy atut);
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dodatkowe świadczenia,
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • stały rozwój kompetencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, zawierającej CV ze zdjęciem,
drogą mailową na adres infrastruktura@cent.uw.edu.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Zostałem/am poinformowany/a o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Uniwersytet Warszawski informuje:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa;
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iod@adm.uw.edu.pl;
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim;
  4. Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 221 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  5. Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;
  6. Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;
  7. Dane przechowywane będą przez okres: do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;
  8. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  9. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Deadline: 31/05/2019