2 studentów do pracy w projekcie NCN SONATA

Projekt NCN SONATA (nr 2016/21/D/NZ1/02806):

"Badanie własności dynamicznych i fizyko-chemicznych reduktazy pterydynowej 1 ludzkich pasożytow z rodziny świdrowców oraz jej oddziaływań z substratami i lekami z wykorzystaniem metod modelowania molekularnego."

Kierownik grantu: dr Joanna Panecka-Hofman

DLACZEGO WARTO?

* Ciekawa praca magisterska lub dodatkowa dotycząca projektowania leków.
* Możliwość wyjazdu do współpracowników projektu (Heidelberg, Niemcy).
* Możliwość uczestnictwa w konferencji i publikacji w międzynarodowym czasopiśmie naukowym w przypadku ciekawych wyników pracy.
* Elastyczny czas pracy, wynagrodzenie 1000 zł/mc na okres 1,5 roku.

----------------
NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁA PRACA?

* praca przy komputerze pod opieką kierownika projektu
* modelowanie i analiza oddziaływań białka z cząsteczkami leków i substratów
* symulacje dynamiki molekularnej białka (reduktazy pterydynowej 1) i jego kompleksów
* przeprowadzanie innych obliczeń biomolekularnych i analiza oraz interpretacja ich wyników
* WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW na stronie www: http://www3.cent.uw.edu.pl/~panecka

OCZEKIWANIA:

* Zainteresowanie tematem i zaangażowanie.
* Student fizyki, chemii, biologii, informatyki lub dziedzin pokrewnych.
* Znajomość podstaw biologii, chemii lub fizyki na poziomie akademickim.
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

MILE WIDZIANE UMIEJĘTNOŚCI:

* Znajomość obsługi systemu Linuks.
* Umiejętność programowania i/lub pisania skryptów.
* Doświadczenie z modelowaniem układów fizycznych i/lub biologicznych (np. na ćwiczeniach podczas studiów).

----------------
START projektu planowany na PAŹDZIERNIK 2017.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres email: j.panecka@cent.uw.edu.pl lub osobiście (pokój 4057 w budynku CeNT UW).

Zainteresowanych pracą w projekcie proszę o przesłanie CV oraz wyciągu ocen ze studiów do dn. 15 października 2017 na powyższy adres email.

CV powinno zawierać dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"