Student (2) w Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych

Laboratorium Symulacji Systemów Chemicznych i Biologicznych CeNT

poszukuje kandydatów do pracy w projekcie NCN SONATA BIS 6:

“Anionowe, kationowe i mezojonowe analogi N-heterocyklicznych karbenów w katalizie homogenicznej”

na stanowiska: Student (2)

Oferujemy:

• ciekawą tematykę i doskonale wyposażone laboratorium w nowym budynku Centrum Nowych Technologii
  • niski (ok. 9-15h / tydzień) i bardzo elastyczny czas pracy
  • stypendium dla studenta w wysokości 1000 PLN / miesiąc na okres do 2 lat

Oczekujemy:

• entuzjastycznie nastawionej osoby
  • z dobrą znajomością języka angielskiego
  • z podstawami wiedzy z zakresu chemii obliczeniowej oraz chemii (metalo)organicznej
  • studenta 1 roku studiów II stopnia (lub IV roku studiów jednolitych) lub studenta III roku, który do 1 października 2017 roku uzyska status studenta 1 roku studiów II stopnia (lub IV roku studiów jednolitych) chemii lub nauk pokrewnych

Rozpoczęcie projektu planujemy ok. 09/10.2017.

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV (z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”) oraz wyciągu/kompletu ocen z całego toku studiów na adres mailowy b.trzaskowski@cent.uw.edu.pl do dnia 30.09.2017.

Streszczenie projektu
Więcej szczegółów: http://chembio.cent.uw.edu.pl