FNP rozpoczęła rekrutację do nowych projektów !

DrukujDrukujPDFPDF

Konkurs INTER 2014

Rozpoczęła się rekrutacja do trzeciej edycji konkurs INTER 2014 organizowanego w ramach projektu SKILLS FNP. Program składa się ze szkoleń prowadzonych przez najlepszych specjalistów z Polski i zagranicy oraz konkursu popularyzatorskiego. Uczestnicy programu będą mogli wziąć udział w szkoleniach z zakresu współpracy interdyscyplinarnej oraz popularyzacji nauki, które pozwolą im na przygotowanie się do złożenia wniosku w konkursie popularyzatorskim, w trakcie którego finaliści prezentują przed publicznością i Kapitułą konkursową fascynujące interdyscyplinarne projekty badawcze. Rekrutacja do programu INTER będzie trwała do 5 marca 2014 r.

Konkursu IMPULS 2014

Zachęcamy do udziału w pierwszej edycji konkursu IMPULS organizowanego w ramach projektu SKILLS FNP. Celem konkursu IMPULS jest promowanie badań aplikacyjnych oraz rozwój umiejętności z zakresu komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych. W ramach konkursu rozpatrywane będą innowacyjne pomysły i koncepcje badawcze o potencjale komercjalizacyjnym. Finaliści konkursu (nie więcej niż 15 osób) zaprezentują swoje projekty podczas rozmowy z komisją składającą się ze specjalistów ze środowiska nauki i biznesu. Rekrutacja do konkursu IMPULS będzie trwała do 7 kwietnia 2014 r.

Zwycięzcy obydwu konkursów otrzymają nagrody w wysokości: 120 tys. zł (I nagroda), 100 tys. zł (II nagroda) i 80 tys. zł (III nagroda). Każda nagroda składa się z dwóch części –  80% nagrody stanowi część subwencyjna na realizację zaprezentowanego projektu badawczego, a 20% nagrody to indywidualne wsparcie dla laureata.

Życzymy powodzenia !